Vítejte na úvodní stránce poděbradských kuželkářů!

TJ Bohemia Poděbrady

Červen, Červenec, Srpen 2009

Zpět na aktuální úvodní stránku29. 8. 2009

Nové stránky SKKS jsou na světě

15:30

Zásluhou Zdeňka Holcmana z Kolína mají středočeští kuželkáři opět svoje webové stránky! Tam se můžeme dozvědět vše o výsledcích, tabulkách a dalších událostech v kuželkách na území StČ kraje. Novým stránkám přejeme samé dobré zprávy a hodně stálých návštěvníků! Jinak já se chci taky trochu přidat a na našich stránkách uveřejňovat co nejdřív čerstvé výsledky divize a KP. Našli byste je už v sobotu po obědě v horním běžícím textu (pokud budu doma). Požádal jsem o spolupráci vedoucí všech oddílů obou soutěží. Tak uvidíme, jestli mi něco pošlou, anebo mě někam pošlou..:-)
Nové stránky SKKS

27. 8. 2009

Martin Jírovec - 40!

19:00

V tomto týdnu opustil kategorii "staršího dorostu" další hráč našeho oddílu. Jeho jméno už dlouho patří k poděbradským kuželkám a určitě dlouho patřit bude. Druhé dvacetiny totiž v úterý oslavil Martin Jírovec. Za všechny kolegy z oddílu přeji Martinovi pevné zdraví, nervy, ruku i jiné údy! A nám všem, kteří to s ním v sobotu oslavíme, přeji hlavně pevnou chůzi či jistou jízdu při návratu z Choťánek! :-)

23. 8. 2009

Turnaj v Neratovicích

19:00

Jednou z posledních příprav na mistrovskou sezónu byla dnešní účast našich hráčů na turnaji v Neratovicích. Jel jsem se podívat a tak můžu hlásit čísla. Takhle nastupovali borci na plán: Šustr 371 - Kroupa 438, Klindera 386 - Čech 410. Skořepa 374 - Tesař 393. Anděl st. 384 - Bek 446. Miláček st. 397 - Káninský 405. Pak hráli ještě Nožička 392, Janoušek (Bedla) 415 a Miláček ml. 402. To už jsem tam ale nebyl a tato čísla si pamatuju jen z tel. rozhovoru s Jirkou M. Snad dobře, když tak mě dotyční opravte.
Honza Kozák nám poslal i několik fotek z akce.

12. 8. 2009

Přihlašování do 25. ročníku MFD zahájeno

23:00

Brzy začne foukat ze strnišť a čas mistrovských bojů o každý "klacek" bude tady. A přiblížil se i další ročník soutěže neregistrovaných hráčů. Ta nese jméno svého zakladatele Františka Dubského a podzim přinese jubilejní 25. ročník. Ten začne asi tak za 8-9 týdnů, ale přihlašovat se můžete již teď. Stáhněte si prosím níže vystavenou přihlášku a tu pak osobně či elektronicky doručte Vaškovi Andělovi staršímu. Samozřejmě vyplněnou... :-) Jeho e-adresu najdete v sekci "Kontakty". Uzávěrka přihlášek je 30. září, první říjnový týden následuje zahajovací schůze a v půlce října startujeme. Kvalita naší soutěže je známá a letošní 8. místo Fernetu Libice na MČR nereg. družstev ji jenom potvrdilo. MFD už pro oddíl objevil několik vynikajících hráčů a určitě přibudou další. Takže se těšíme jak na tradiční týmy a hráče, tak i na případné nováčky!
Přihláška do 25. ročníku MFD - soutěže družstev nereg. hráčů

9. 8. 2009

Vyškovský sprint (zpráva od TB)

21:00

Včera se hrál ve Vyškově skvěle obsazený turnaj ve sprintu. Zúčastnila se i výprava sadsko-poděbradská. Tady je zpráva z Týmuj.cz od našeho zvláštního dopisovatele a přímého účastníka turnaje Tomáše Beka:
Ahoj, včera Aleš Košnar ve hvězdně obsazeném turnaji ve Vyškově obsadil 2. místo. Nestačil jen na Jardu Hažvu z Náchoda. Třetí byl borec z Podbrezové Milan Tomka. Ze skupiny postoupil i Vašek Anděl st. (vypadl v top 24 s Alešem), a Vašek Pešek (vypadl v top 24 s Tomkou). Já si vybral ve skupině pár slabších chvilek s trochou smůly a prohrál postupně o tři, o jednu a o dvě kuželky :-) T.
Tomáš napsal zprávu a před chvílí mi přišly od Aleše fotky. To je spolupráce! Já snad budu "webovat" za Sadskou. Všechno je jenom otázka nabídky... :-) :-)
Fotky z vyškovského turnaje ve sprintu - 8. 8. 2009

6. 8. 2009

Týmuj.cz

21:30

O stránkách Týmuj.cz jsem tu psal 21. 6.. To pro ty, kteří ještě nevědí, o co jde. Zaregistroval jsem je i pro náš oddíl. Zatím se nám to ale moc nedaří rozjet. To v Sadské mají jinou kázeň! :-) No, zatím to přičítám: 1) prázdninám 2) možným problémům s registrací. Pokud má zájem někdo, koho jsem ještě nepozval, stačí se ozvat na mail. Zváni jsou všichni hráči a fanoušci. A to nejen Lázní. Až se s tímto webem naučíme pracovat (je to jednoduché), poznáme zjevné organizační výhody. Já už teď tolik času na náš web mít nebudu. Takže nemusí to tu být vždy aktuální. Ale na Týmuj.cz může kdykoliv psát každý člen oddílu, který o to projeví zájem. Výsledky, komentáře, další program, atd.. Tak na to mrkněte ještě jednou a zkuste se tam zaregistrovat. V případě problémů s registrací se obraťte na mě nebo na někoho z těch, co tam už jsou (členové Kňap, Štich, Šustr, Bek, hosté Košnar, Houfek, Beck). Když to jde až z K. Varů..:-)

27. 7. 2009

Rosický letní pohár je dohrán

15:30

V posledních letech se naši hráči rádi zúčastňují letních turnajů v Rosicích. Hrají se čtyři, vše pod názvem Rosický letní pohár. Letos na překrásnou rosickou kuželnu znovu vyrazilo 10 poděbradských hráčů. 3 hráči odehráli 2 turnaje, 7 borců koulelo jednou. Nejlépe z našich zahrál Tomáš Bek - 555+552=1107. Jirka Miláček starší hrál podobně - 553+551=1104. Přes 550 se dostali ještě Kroupa a Šustr - oba 553 (u Ondry nový osob. rekord). Slibná forma dvou lídrů béčka! Kompletní výsledky z Rosic naleznete na odkazu dole.
Výsledky Rosického letního poháru 2009

23. 7. 2009

Nová anketa

21:50

Okurková sezóna je v plném proudu. Abych to tu trochu oživil, přidal jsem novou anketu. Je to anketa tzv. motivační. :-) Kdo v ní vyhraje, bude to chtět potvrzovat. A ti ostatní zase budou chtět porazit jeho. V důsledku toho bude z Lázní zase válec! Tentokrát můžete hlasovat z každého PC jenom jednou, je konec klikacím přestřelkám. Hlasů nebude tolik, o to budou cennější. Takže, co myslíte? Kdo z našich hráčů bude mít na Vánoce nejlepší průměr? Anketu ukončíme 30. září, do té doby mě snad napadne nějaká jiná...

22. 7. 2009

V K. Hoře obnovují hrací prostor

20:00

Ještě na jaře byla kutnohorská kuželna "domácím hřištěm" našeho A-týmu. Na podzim tam už pojedeme jen jako soupeři. Ale jinak nás osud kuželny i úspěšného oddílu z Hory zajímá dál. Takže jsme si všimli i právě probíhající rekonstrukce hracího prostoru kuželny. Prohlédněte si fotogalerii Jirky Halfara. Ruce k dílu přiložily i místní opory oddílu. Asi to v Hoře po prázdninách nepoznáme. Už tak pěkná kuželna bude ještě hezčí. Oddíl Sparta KH letos dokázal získat ty největší domácí úspěchy (Barborová, dorosti). Kutnohorští si proto určitě zaslouží i mistrovské podmínky ke koulení.
Rekonstrukce hracího prostoru v K. Hoře - fotky J. Halfara

18. 7. 2009

Turnaje před sezónou

21:00

Nejlepší příprava na novou sezónu je ta herní. A k ní každé léto poslouží spousta tradičních turnajů. Tady je pro inspiraci pár pozvánek. V Neratovicích jsme už přihlášeni. Povinnost, tam hrajeme o body. Stejně tak bychom měli vyrazit potrénovat na Akumu. Ani Rudná není daleko. V Hradci láká nově zrekonstruovaná 4-dráha. Kroměříž je sice trochu "z ruky", ale už jsme si tam zahráli a stojí to za výlet. Krásná kuželna i město. Rosice taky dobře známe, to je další "voňavka"... :-) Všechny turnajové pozvánky najdete na svazových stránkách. Tak co, vyberete si?
Pozvánka na turnaj v Neratovicích (hrajeme 23.8.)
Pozvánka na turnaj na Akumě MB
Pozvánka na turnaj v Rudné
Pozvánka na turnaj v Hradci Králové
Pozvánka na turnaj v Kroměříži
Pozvánka na turnaj v Rosicích
Turnaje na stránkách ČKA

7. 7. 2009

Zbourali jsme příčku u kantýny

15:50

O prázdninách každoročně probíhá v rámci přípravy kuželny na sezónu několik brigád. První měla za úkol zrušit příčku mezi bývalo šatnou domácích a kantýnou. Akci provedlo komando Šustr, Houfek, Čech a Klindera. A já fotil a otvíral jim pivo. :-) Fotky si najděte ve fotogalerii. Až se vše opraví a vybílí (možná se položí i nové lino), pak vznikne útulná klubovna a jídelna zároveň. Další brigády budou brzy vyhlášeny. Při té poslední už jen naleštíme dráhy a kříže a budeme se těšit na prvního soupeře.

5. 7. 2009

Trénink: Anděl ml. + Bek (každý 300 hs) = 2722!

15:30

Je téměř jisté, že stávající rekord kuželny na 600 hs (2581 - Poděbrady B) nepřežije ani 1. divizní zápas na podzim. V sezóně se nejspíš dočkáme i prvního "pětikila" u nás, pro dotyčného šťastlivce navrhuji chladit šampus. Přeci jen divize je o něčem jiném. Jak by ta čísla mohla vypadat, předvedli dnes v potu se koupající Venda a Tomáš. Ti si jednou za čas dají 600 hs ve dvou. Já je obdivuju už jen za to, že na to jdou i v tomhle vedru. Ale zase, jsou to "mladý koně" a ty musej tahat kdykoliv! Dnes jim to nasypalo a celkem srazili 2722 kuželek! Průměr asi 454, ať to nemusíte počítat. Píšou si to po 50 hs, třeba ta čísla šoupnou do fóra. Svůj dosud nejlepší tréninkový nához 2681 tak o 41 kuželek překonali. Až tohle u nás dá někdo v mistrovském zápase, půjdem zvonit vedle na věž..:-) Pěkný, pánové, ale schovejte si taky něco na podzim!

22. 6. 2009

Známe soupeře pro novou sezónu

21:30

Známe už složení družstev pro novou sezónu v soutěžích, kde startují naše barvy. Na obě "dospělá" mužstva čekají slušné porce zápasů. Áčko hraje ve 14-členné divizi AS (1. kolo: 11. 9. - 13.kolo: 4. 12.). Na béčko v oblast. přeboru čeká dokonce 15 soupeřů (1. kolo: 4.9. - 15. kolo: 11. 12.). Dorost zůstává u 10-členné skupiny (1.kolo: 20. 9. - 9. kolo: 22.11.). Losování soutěží teprve proběhne. Jednu jistotu ale poděbradský fanoušek kuželek má už teď. Každý pátek od 17 hodin hrají Poděbrady doma! Áčko se tu bude střídat s béčkem a kantýna bude hučet! :-) Jedno z mála pozitiv, které sestup Lázní z 3. KLM přinesl...

Složení družstev v divizi AS pro ročník 2009 - 2010:
Slavia Praha, Sokol Vršovice, Sokol Kolín B, Sparta K. Hora B, Akuma Ml. Boleslav B
Jiskra Brandýs n. L. A, Bohemia Poděbrady A, SK Kosmonosy, Konstruktiva Praha C, SC Radotín
TJ Neratovice A, Sokol Č. Pečky A, Sokol Benešov B, Kovohutě Příbram B

Složení družstev v oblastním přeboru pro ročník 2009 - 2010:
Sokol Kolín C, Akuma Ml. Boleslav C, Sokol Kostelec n. Č. l., Sparta K. Hora C, Bohemia Poděbrady B
AŠ Ml. Boleslav A, Jiskra Brandýs n. L. C, Sokol Tehovec, TJ Neratovice B, TJ Lhotka, Sokol Č. Pečky B
SDS Sadská B, Sokol Benešov C, AŠ Ml. Boleslav B, Spartak Vlašim, Jiskra Brandýs n. L. B

Složení družstev ve 2. lize dorostu pro ročník 2009 - 2010:
Konstruktiva Praha, SK Kosmonosy A, Sokol Č. Pečky, Sokol Benešov, TJ Neratovice
SK Kosmonosy B, Bohemia Poděbrady, Sokol Tehovec, Akuma Ml. Boleslav C

21. 6. 2009

Týmuj.cz - organizační stránky pro sportovní týmy

21:00

Zaregistroval jsem se na www.Týmuj.cz. Co to je? Jsou to přehledné stránky pro vedení a organizaci sportovních týmů. Jednoduše se tam vkládají např. příští zápasy, výsledky, rozvrhy tréninků a jiné akce. A k nim pak komentáře. Je tam i možnost "pokecu" mezi registrovanými členy a spousta dalších "vychytávek". Ty objevíme až používáním těchto stránek. Hlavní výhoda? Editovat stránky mohou třeba všichni členové oddílu (dohodneme se, kteří to budou). Není třeba znalosti tvorby www stránek. Pokud nebudu z nějakých důvodů aktualizovat náš web, ostatní na něm mohou psát jen do návštěvní knihy. Na Týmuj.cz ale mohou ostatní vesele aktualizovat, organizace šlape dál. :-) Dostanete se tam tak, že já vás přizvu na již zaregistrované stránky pro náš oddíl. Statut "správce, manager" zatím přidělíme vedoucím týmů a předsedovi. Statut "člen" - všem dalším členům oddílu (i neregistrovaným). Statut "host" obdrží kuželkáři z jiných oddílů a fanoušci. Všichni, kteří projeví zájem. Každý člen, který bude chtět stránky měnit, dostane na požádání statut "správce, managera". Zkusíme to rozjet a zjistíme, jestli o to bude zájem. Přizvu všechny kuželkáře, které mám v adresáři. Případně se mi mailem ozvěte další zájemci, rád přizvu všechny. Seznamte se s podobou a výhodami stránek Týmuj.cz. Třeba to rozjedeme i tam.
K dnešku je zaregistrováno 7 členů.
Jak fungují www stránky "Týmuj.cz

21. 6. 2009

Tomáš Bek přestupuje do Sadské

15:20

Po odchodu Ronalda a Kaká do Realu vybuchuje další přestupová bomba! :-) Tentokrát na plánech. Sestup Lázní z ligové soutěže přinesl i očekávaný zájem o našeho nejlepšího hráče minulé sezóny. Tomáše Beka by určitě bylo škoda brzdit v nadějném rozvoji návratem ke 100 hs na krajských "špejcharech" :-). Od podzimu se Tom stává hráčem KK SDS Sadská. Parta kolem Aleše Košnara na jaře zachránila 2. ligu. Na podzim ji určitě čekají boje na druhém konci tabulky a Tomáš Bek bude velmi platnou posilou. Za jeho výkony odvedené v dresu Lázní mu patří náš dík. Samozřejmě ho budeme dál sledovat a držet mu palce. Jen jestli mu tam nebude chybět TD... Ale i Sadská má určitě nějaké to svoje mazání na klouby. :-)

21. 6. 2009

Valná hromada SKKS

14:40

Aktuální zpráva od Jirky Miláčka:
Včera se na kuželně v Kutné Hoře uskutečnila valná hromada SKKS, na které proběhla volba nového výkonného výboru. Předsedou se stal Zdeněk Bayer st. z Akumy. Úspěchu na poli kuželkářské diplomacie dosáhla i poděbradská Bohemie, členem výk. výboru SKKS byl zvolen Jirka Miláček ml. . První schůze nového výkonného výboru se uskuteční 15. 9. 2009 v Praze na Strahově. V dalším programu bylo předneseno hodnocení soutěží uplynulého ročníku řízeného STK SKKS a byly předány ceny medailistům jednotlivých soutěží. Dále se diskutovala otázka snížení počtu družstev v divizi na 12 od sezóny 2010/2011 a v návaznosti na to rozdělení oblastního přeboru na dvě třídy tak,aby v každé třídě bylo také maximálně 12 družstev. Jisté je zatím to, že se počty účastníků v divizi i oblasti sníží. Otázkou zůstává, v jakém formátu se bude hrát oblastní přebor II. třídy, zda jako soutěž čtyř nebo šestičlenných družstev. Tato otázka bude v průběhu podzimní části soutěže předložena oddílům k vyjádření. V soutěžích dorostu došlo k největším změnám. Byla zrušena II. liga dorostu řízená STK ČKA a řízení bylo přesunuto na jednotlivé kraje. STK SKKS tedy přetransformovala stávající krajský přebor dorostu na II.ligu dorostu, ve které mohou startovat i starší žáci ve věku 13 - 15 let. Pro mladší děti bude vypsán Oblastní přebor dorostu - Středočeský pohár mládeže.Doufejme, že se nový model osvědčí k plné spokojenosti všech zúčastněných.
Jinak přeji všem hezké prázdniny! Ahoj, Jirka.

18. 6. 2009

Turnaj drážních kuželkářů v Přerově

11:00

Minulý víkend proběhl tradiční přerovský turnaj drážních družstev na 6x100 hs. Konal se už podesáté. Pravidelně tam v poslední době jezdí i hráči našeho oddílu. Hráli jsme opět jako SSZT Nymburk. Naši sestavu doplnil místní borec Fanda Hnilica, chyběli nám totiž Kroupa a Janoušek. Náš tým se celkovým náhozem 2521 umístil na 8. místě mezi 16 družstvy. Jak kdo přispěl? Štich 437, Čech 432, Richter 429, Šustr 417, Hnilica 403, Klindera 403. Někteří hráči asi čekali více, ale ono to není jednoduché. Tým vyjel z Kolína v 7 hodin ráno a třeba Šustr nastupoval na plán až v 17 hodin. Mezi tím se ale musí něco sníst a vypít - zde hodně záleží co a kolik... :-). To se mohlo na výkonu podepsat. Ale obdobné podmínky měli všichni vzdálenější účastníci. A kdo při vyhlašování výsledků na táboře v Čekyni obdržel největší poháry? V družstev byl nejlepší domácí ČD Uzel Přerov (čerstvý mistr ČR v neregistrovaných) výborným číslem 2694. Mezi jednotlivci zvítězil Aleš Nedomlel z Uzlu Hradec Kr. – ten srazil 494 kuželek. Turnaj se vydařil jak po sportovní, tak i po společenské stránce. Vždyť se po roce opět sešli staří známí. Pochvala a dík patří přerovským organizátorům, kteří na tom mají největší zásluhu. Prohlédněte si i fotky z Přerova a z Čekyně.
Výsledková listina z Přerova
Fotky z turnaje v Přerově a závěrečného programu s vyhlášením v Čekyni

17. 6. 2009

A jsou tady kuželkářské prázdniny...

21:15

Je tu letní přestávka, moc se toho teď na kuželnách neděje. Kdo chce, trénuje a nebo jede na turnaj. Ale jinak se toho moc nestane až do září. Děkuji předem všem, kteří mi i v okurkové sezóně pošlou novinky pro náš web. Brzy se nalosují podzimní soutěže, budou se uzavírat nové soupisky, takže i přes léto se tu občas nějaká novinka objeví. Občas sem proto mrkněte, mám za klik korunu. :-) Před sezónou určitě proběhne několik akcí na přípravě naší kuželny. Termíny zde vyvěsíme. Všem přeju krásné léto, prázdniny a dovolenou! A udržujte se ve formě, ať jsou Lázně zase válec!

9. 6. 2009

Turnaj v Lambachu

20:50

Vloni se zúčastnila početná skupina středočeských kuželkářů turnaje v rakouském Lambachu. Plný autobus tam jel. Kouleli hráči z Poděbrad, Sadské, K. Hory a Velenic. Zájezd to byl velmi povedený, však si v naší fotogalerii prohlédněte fotky. Ale rok je pryč a máme tu další ročník turnaje. Ten začal 5. června a skončí 27. června. Pro ty, kteří ještě přemýšlejí o účasti, přidávám odkaz na stránku SK Lambach. Na ní naleznete: 1) aktuální časový rozpis 2) výsledkové listiny turnaje (zatím nejvíc Vadovič - 673). A pro všechny, co si tam vloni zahráli, je tu i odkaz na výsledkovou listinu z roku 2008.
Turnaj v Lambachu - aktuální rozpis a výsledky
Výsledky kategorie mužů z roku 2008

9. 6. 2009

Venda Anděl ml. v Přelouči - 896 - 8. místo

18:30

Dobře reprezentoval náš oddíl Venda Anděl ml. na turnaji v Přelouči. Sice mu tam určili klubovou příslušnost Jičín, ale to mu výkon nekazí. Na turnaji "Open východočeská dvoustovka" srazil Vašek 896 kuželek a obsadil celkové 8. místo mezi 85 hráči. Turnaj vyhrál třebovský Pavel Jiroušek náhozem 950. Čísla jsou to výborná, protože na krásné kuželně v Přelouči to prý zase tolik nepadá. Aspoň co si pamatuju z Čulibrka Geometrů v zimě 2007, ale tam to z 90% bylo rukama. :-) Soupis rekordů místní kuželny tu nepadavost ale nepotvrzuje (např. 6x100hs - 2697). Vendových skoro 900 je v každém případě výborný nához. A hned mu to píšu do osobních rekordů, ještě u něj nemám ani jeden!
Výsledky turnaje na 200 hs v Přelouči

8. 6. 2009

Drážní turnaj družstev v Přerově se blíží

18:50

Na Moravu v sobotu 13. června zamíří i další členové našeho oddílu. Tentokrát to budou hráči většinou registrovaní a zaměstnanci železniční. Turnaj v Přerově slaví už jubilejní 10. ročník. Hrají družstva na 6x100 hs. Na pláně můžete vidět i hru několika hráčů ligových soutěží (Hetych, Hažva, Petera, Němec, Pelák, Weiss a další). Takže výborná úroveň turnaje bývá předem zaručena. Náš tým hrající jako SSZT Nymburk zatím dosáhl maxima před dvěma lety. Tehdy náhozem 2654 skončil jen o 4 klacky na 3. místě za Kolínem. Čísla si rád se slzou v oku připomenu :-) : Šustr 487, Richter 477, Kroupa 427, Čech 423, Frank 420 a Janoušek 420. Padalo to pěkně hlavně prvním dvěma. Vloni jsme výkonem 2546 obsadili velmi slušné 6. místo. Letos máme bohužel problémy se sestavou. Stále chybí jeden hráč. Z různých důvodů totiž nemohou Kroupa, Janoušek a Frank. Sestava je zatím tato: Šustr, Štich, Čech, Richter a Klindera. Snad toho hráče ještě seženeme, třeba až v Přerově nějakého místního "borca". Že bychom dali další on-line přenos? :-)

8. 6. 2009

Ještě k MČR družstev nereg. hráčů

18:10

Na webu ČKA se už je komentář a všechna čísla z MČR družstev nereg. hráčů v Olomouci. Co se výkonu Fernetu týká, víte všechno - viz náš on-line přenos. Ještě chci připomenout pěkné osmé místo Martina Kratochvíla mezi jednotlivci v součtu obou dnů. V neděli mu patřil dokonce druhý nejlepší nához. Napínavý souboj o titul musely ve prospěch ČD Uzlu Přerov rozhodnout až lepší dorážky. Všechno si jistě najdete ve výsledcích. Přišlo mi od Martina i obrazové zpravodajství z akce, brzy se vše objeví ve fotogalerii. Myslím, že tato akce je hodně zdařilou propagací kuželek. Pochvala proto patří i všem organizátorům!
Komentář a výsledky z MČR družstev nereg. hráčů na stránkách ČKA
Fotky z Olomouce

4. 6. 2009

Naši na turnaji v K. Hoře

10:50

Včera se na turnaji v K. Hoře představila většina borců z obou "dospělých" týmů Poděbrad. Až na horní příčky turnaje se sice nikdo neprobojoval, ale špatně jsme taky nehráli. Koukněte se na čísla: Miláček ml. 561, Miláček st. 553, Janoušek Vl. 548, Štich 543 (os. rekord), Skořepa 537, Šustr 528, Anděl st. 528, Jírovec 525, Svoboda J. 499, Janoušek P. 496, Richter 473 a Klindera 461. Jinak Honza Svoboda bude i na podzim hrát za Sadskou, aby nevznikaly nějaké fámy. To jen pořadatelé turnaje mu včera přidělili bývalou oddílovou příslušnost. A k Honzovi ještě perlička - toho "Baťova" čísla dosáhl naprosto přesným "brandýsem" v posledním hodu do všech kuželek (tzv. "co nejvíc"). Ale protože předtím měl "hodovku", tak se vlastně není čemu divit, že...:-) Komplet výsledky turnaje v naleznete na stránkách TJ Sparta KH.
Rozpis a výsledky Memoriálu Fr. Nocara v K. Hoře

1. 6. 2009

Výsledky turnaje železničářů na Konstruktivě

18:30

Tady jsou výsledky víkendového turnaje železničářů na Konstruktivě. Hrálo se 120 hs přes 6 drah. 4 borce z našeho oddílu najdete v družstvu SDC Nymburk. Umístili se na slušném 6. místě z 15. týmů (výkon 2001). V jednotlivcích byl Ondra Šustr na 15. místě (522). Ten zahrál i nejlepší dráhu celého turnaje - 111. Vyhrálo družstvo DKV Č. Třebová (2163), v jednotlivcích byl nejlepší Jiří Hetych ml. ze stejného týmu (591).
Výsledky turnaje železničářů na Konstruktivě - 30. - 31.5. 2009

1. 6. 2009

Probíhá turnaj v K. Hoře, Bek 565

18:20

Tento týden patří tradičnímu Memoriálu Františka Nocara v K. Hoře. Hrají se stodvacítky jednotlivců. Všechny výsledky můžete průběžně sledovat na www stránkách oddílu TJ Sparta KH. Z poděbradských hráčů zatím startoval jenom Tomáš Bek, ostatní si zahrají ve středu. Možná se zase vecpu do auta jako maskot, takže bude referát o to důvěryhodnější. Ale abych nezapomněl na Beka - srazil solidních 565 k. (353/215/0). I tento výsledek potvrzuje, že Tomáše by bylo na divizní "maštale" :-) škoda. Zatím nesmím ani naznačovat. Tak dobře, podívejte se, s kým v KH koulel. Od podzimu bude Tomáš na 99 % hostovat v ligové soutěži a my mu budeme držet palce. Ještě k turnaji - zatím nejlepší výkon po odehraných třech dnech držela domácí mistryně ČR Kamila Barborová výkonem 610 sraž. kuželek (405/205/2).
Rozpis a výsledky Memoriálu Fr. Nocara v K. Hoře

31. 5. 2009

MČR družstev nereg. hráčů čeká olomoucké finále

19:35

Příští víkend sehrají nejlepší družstva nereg. hráčů velký finálový turnaj v Olomouci. Tam na ně čeká krásná osmidráhová kuželna. Jak známo, mezi 28 nejlepších týmů se z kvalifikace v Podbořanech probojovali i náš Fernet Libice. Budeme držet palce, ať to Fernetům na Hané sype a zdrží se i na neděli. Finále má totiž 2 fáze. Ze sobotních náhozů postoupí do neděle 16 nejlepších družstev. Zde jsou ještě pro připomenutí výsledky všech 3 kvalif. turnajů, rozpis finálového turnaje a údaje o jediné osmidráze v ČR.
Kompletní výsledky 3 kvalifikačních turnajů (Podbořany, Rokycany, Přerov)
Rozpis finálového turnaje v Olomouci (6.- 7. června 2009)
Kuželna v Olomouci a její parametry na stránkách ČKA


Počítadlo přístupů na úvodní stránku (od 2. 1. 2009)

Každý PC je počítán jen 1x denně


Kalendář akcí

  

  

Stránky Divize AS

  

Stránky SKKS


TJ Sparta
Kutná Hora


KK SDS Sadská


TJ Sokol Tehovec


TJ Sokol Kolín


TJ Sokol Benešov


TJ Slovan
Karlovy Vary


TJ Sokol Teplá


TJ Start Jihlava

  

Zpravodajství z kuželkářského sportu
na teletextu
TV Nova
stránka 292

  

Kuželkářská videa
na ITV Krilie


Kuželkářské vybavení
e-shop